Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíka
Množstvo
Spolu
Máte0položiek v košíku. Vo vašom košíku je 1 produkt.
Celkom produkty
Spolu za doručenie:  Bude určené
Spolu
Pokračovať v nákupe Pokračovať do pokladne
Novinka Znížená cena! JW3111 1310/1490/1550nm Optických Zdroj Svetla 1310 1490 1550 nm Singlemode FTTH CATV Siete Optické Laserové zdroje Svetla Zväčšiť

JW3111 1310/1490/1550nm Optických Zdroj Svetla 1310 1490 1550 nm Singlemode FTTH CATV Siete Optické Laserové zdroje Svetla

€159.22

Nový produkt

Typ Konektora FC/UPC
2019 hot predaj Zadarmo Doprava A Originálny Nové
Vysielač Typ FP-LD
Vlnové dĺžky(nm) 1310 / 1490 / 1550
Vlákna Typu Singlemode SM
Fibra Optica Zdroj Svetla Siete FTTH Nástroj s Optickým Power Meter
Číslo Modelu JW3111
miesto pôvodu Čína (Pevninská Časť))
Zdroj Napájania Alkalické Batérie(3 AA 1,5 V batérie); AC Adaptér(9V)
Názov produktu JW3111 Optický Svetelný Zdroj
laserové vlákno optique Optické Vlákna Laserový Zdroj
Modulácia(Hz) CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz
Kompatibilné TP-link
Veľkosť 185mm*84mm*48mm
Názov Značky FEIBEREY
Výstupný Výkon -6~-7dBm
Optický konektor FC/PC( SC/PC voliteľné )

JW3111 série optický svetelný zdroj je prenosné optické zdroj svetla, novo vydané . To môže poskytnúť 1 až 5 vlnových dĺžok výstup na spĺňajú špecifické požiadavky vrátane 650nm viditeľné svetlo zdroja a 1310/1550nm vlnových dĺžok na jednom režime vlákien alebo 850/1300nm vlnové dĺžky pre multimode vlákna, ako aj iných vlnových dĺžkach, podľa požiadaviek zákazníka. Spolu s JW3211 optického výkonu meter, to je perfektné riešenie pre optické sieťové aplikácie.

A tento typ JW3111 je 1310/1490/1550nm.

JW3111 1310/1490/1550nm Optických Zdroj Svetla 1310 1490 1550 nm Singlemode FTTH CATV Siete Optické Laserové zdroje Svetla

Poznámka 1: JW3111 Optický Svetelný Zdroj a JW3211 Optického Výkonu Meter môže byť presný test riešenie pre FTTH siete, ak potrebujete JW3211 Optického Výkonu Meter, prosím .

Poznámka 2: Pre bezpečnosť dôvodu sa počas prepravy, alkalické batérie, nebudú zahrnuté v balíku a zdroj svetla má recharegable batériu vo vnútri.

Poznámka 3: Podľa Brazílskej Miestne Colné Predpisy, Akéhokoľvek tovaru, Zásielok EMS, Express. Budete Musieť zaplatiť Poplatok 15 BRL/ Za Vstupenky, Než sa zobrazí.

Vlastnosti: Obsahuje 1~5 vlnových dĺžok výstup, ktorý môže byť voliteľná podľa potrieb zákazníkov CW, 270Hz, 1KHz, 2KHz moduláciou výstupu na iných vlnových dĺžkach. Vysoká stabilita výstupného výkonu Stabilný výstup vlnovej dĺžky Podsvietenia LCD displej podporuje noc prevádzky indikácia slabej batérie

Špecifikácie:

Druh

JW3111

Vlnové dĺžky(nm) 1310/1490/1550

Vysielač Typ

FP-LD

Typické Výstupný Výkon(dBm)

1310nm/1490nm/1550nm(-6~-7dBm)

Výstup Stabilitu

±0.05 dB/15 min; ±0.1 dB/ 8hours

Moduláciu Frekvencie

/270Hz,1KHz,2KHz(1310nm/1550nm)

Optický Konektor

FC/PC (SC/PC voliteľné)

Zdroj Napájania

Alkalické Batérie(3 AA 1,5 V batérie); AC Adaptér(9V)

Prevádzkový Čas batérie(hodiny)

45

Prevádzková Teplota(℃)

-10~+60

Skladovacia Teplota(℃)

-25~+70

Rozmer(mm)

185x84x48

Hmotnosť(g)

180

Štandardný Balík

JW3111 Optické Svetelného Zdroja, AC Adaptér, návod na obsluhu a Mäkké púzdro.

JW3111 1310/1490/1550nm Optických Zdroj Svetla 1310 1490 1550 nm Singlemode FTTH CATV Siete Optické Laserové zdroje Svetla

JW3111 1310/1550nm SM Prenosné Optické Zdroj Svetla 1310 1550 CATV Stabilných Vlákien Optique FTTH Nástroj Optické Laserové Svetlo, Tak

Štítky: 20 w laser modul, Vlákna, prepínač fibra priemyselné, vlákno prepínač, optický laser zdroj, catv optika, optický prepínač, ftth nástroj, muži optika, behringer potenciometer.

Napísať recenziu

JW3111 1310/1490/1550nm Optických Zdroj Svetla 1310 1490 1550 nm Singlemode FTTH CATV Siete Optické Laserové zdroje Svetla

JW3111 1310/1490/1550nm Optických Zdroj Svetla 1310 1490 1550 nm Singlemode FTTH CATV Siete Optické Laserové zdroje Svetla

Súvisiace produkty