Kampaňovanie zbavme Slovensko oligarchov- parlamentné voľby 2020

Publikované december 20, 2019, Autor: Stanislav Tkáč


Čo ma najviac presvedčilo, že rozprávať sa s ľuďmi v uliciach pred voľbami má zmysel :

Keď som oslovil dve dámy s prosbou o podporu zákona Lex-Hačšák, proti moci oligarchom v zdravotníctve a v médiách. Odmietli to s tým, že také niečo nepodpíšu, lebo robia pre Pentu a nepôjdu sami proti sebe. Po dlhšej výmene názorov a vysvetľovaní však svojimi podpismi tento zákon nielenže podporili ale vyjadrili sa, že budú voliť koalíciu PS/SPOLU. To je to prečo sa oplatí kampaňovať.

Viac o návrhu zákona Lex Hačák na : https://progresivnespolu.sk/…/koalicia-psspolu-predstavila-…

Teší ma, že za koalíciou PS/SPOLU stoja ľudia-dobrovoľníci, ktorí sú ochotní kampaňovať v uliciach bez ohľadu na počasie a úplne nezištne. Veria nám, nášmu programu a zmenám ktorými chceme dosiahnuť zmenu štátu bez korupcie, bez vplyvu oligarchov a finančných skupín na riadenie štátu.Títo ľudia sú hrdí a nehanbia sa prísť otvorene a hrdo podporiť našu koalíciu. To je ten rozdiel od voličov Smeru, ktorí budú voliť Smer potajme a na uliciach by si nepripli ani odznačik Smeru. Prečo lebo sa hanbia za všetky tie kauzy za ktorými sú.
Všetkým dobrovoľníkom vyjadrujem svoju vďaku. Dňa 29.2.2020 rozhodnete vy voliči, či dôjde k zmene alebo budeme pokračovať ďalej v ceste do priepasti

20 Comments


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *